Apartamenty Tilia

Regulamin

32-640 Laskowa

ul. Zdrojowa 24

Wsp. GPS:
N: 49°58’42,2”
E: 19°27’54,8

532 991 250
biuro@apartamentytilia.pl

Regulamin

  1. Postanowienia ogólne

Wynajmujący – właściciel obiektu lub jego przedstawiciel

Najemca – osoba dokonująca rezerwacji pobytu lub przebywająca na terenie obiektu jako gość

 

  1. Rezerwacja

2.1. Rezerwacji apartamentu można dokonać drogą telefoniczną, mailową, poprzez strony internetowe partnerów Wynajmującego lub osobiście. Dane kontaktowe i adresowe znajdują się na stronie internetowej Wynajmującego www.apartamentytilia.pl

2.2. Podczas rezerwacji należy podać następujące dane: data przyjazdu, data wyjazdu, dane osobowe, kontakt oraz planowaną liczbę osób wynajmujących apartament.

2.3 Rezerwacja apartamentu zostaje potwierdzona przez Wynajmującego pod warunkiem wpłaty przez Najemcę 30% wartości całego pobytu jako zadatku, w terminie oraz w sposób wyznaczony w procesie rezerwacji.

2.4. Apartament zostaje wynajęty Najemcy po okazaniu dokumentu tożsamości oraz po dokonaniu pozostałej części zapłaty. Płatność w obiekcie wyłącznie gotówką.

2.5. Apartament dostępny jest dla Najemcy od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu – (doba noclegowa od godziny 16:00 do godziny 11:00 dnia następnego)

2.6 W przypadku rezygnacji Najemcy z rezerwacji na mniej niż 72 godzin przed rozpoczęciem doby noclegowej lub w przypadku braku przyjazdu Wynajmujący zatrzymuje wpłacony w procesie rezerwacji zadatek.

 

  1. Pobyt

3.1. Na terenie obiektu obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do godziny 7:00

3.2 Zachowanie gości nie może zakłócać spokoju pozostałych osób przebywających na terenie obiektu. W przypadku złamania tego punktu regulaminu Wynajmujący ma prawo odmówić dalszego pobytu Najemcy na terenie obiektu.

3.3. Na terenie całego budynku obowiązuje zakaz palenia papierosów. Poszczególne apartamenty oraz korytarz wyposażone są w czujniki dymu. Złamanie tego punktu regulaminu skutkuje karą w wysokości 100zł.

3.4 Najemca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszystkie zniszczenia powstałe z jego winy lub z winy osób z nim przebywających.

3.5 Najemca powinien zawiadomić Wynajmującego o wszelkich szkodach bezpośrednio po ich powstaniu.

3.6 Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie przedmioty wartościowe pozostawione w apartamencie przez Najemcę.

3.7 Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie awarie wynikające nie z jego winy.

3.7 Obowiązuje zakaz pobytu zwierząt domowych na terenie obiektu.

3.8 Skrócenie pobytu przez Najemcę nie skutkuje zwrotem pieniędzy przez Wynajmującego za pozostały okres pobytu.

3.9 Wynajmujący ma prawo odmówić pobytu osobie będącej pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających

3.10 Po zakończeniu pobytu Najemca przekazuje klucze Wynajmującemu.